استودیو پارسیا

از سال ۱۳۹۱ ، تیم ما تلاش کرده است تا سیستم های بصری معتبر و مقیاس پذیری را ایجاد کند که با کیفیت بالا و نوآورانه باشد.
ما مجموعه خلاقانه فول سرویسی هستیم،که کلیه خدمات از تعیین استراتژی برند گرفته تا طراحی متمایز ابزارهای ارتباط بصری برند را به صنایع و کسب و کارها ارائه می دهیم.
راه حل های بصری پـــــویا(Dynamic Visual Solutions) را با تمرکز بر زیبایــی شناسی طراحی و توسعـه می دهیم و معتقدیم خلاقیت فراتر از ساختن چیزی جدید است، خلاقیت تزریق روح به جزئیات است.
ما پایه ها و الفبای برند شما را می سازیم ، داده ها و الهامات را جمع آوری می کنیم تا تجربه ای بی نظیر را ارائه دهیم. همچنین متعهد به ارائه راه حل های طراحی منحصر به فرد و مؤثر هستیم که نیازهای مشتریانمان را برآورده کند و از انتظارات آنها فراتر رود. در هر مرحله از فرآیند طراحی با مشتریان خود تعامل نزدیک داریم تا اطمینان حاصل کنیم که محصول نهایی مطابق با اهداف خاص آنها است.

تیمی قدرتمند در کنار شماست

تیم پرشور و نوآور ما دیدگاه‌های متخصص و خلاق را از زمینه‌های مختلف ترکیب می‌کند تا راه‌حل‌های کاربردی و هوشمندانه برای برندها ایجاد کند. تلاش مشترک ما به نتیجه ای هماهنگ می رسد، مانند ارکستری که در آن هر یک از اعضا نقش حیاتی ایفا می کند.

ما با تفکری خلاقانه و هنری، عملکردی حرفه ای و به پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم.